Regulamin Promocji i Kuponów Rabatowych

Regulamin Promocji i Kuponów Rabatowych

Obowiązujący od  dnia 13.11.2017 r. do odwołania

 

§1 Definicje

 1. Sklep – sklep internetowy prowadzony na stronie www.decopolitan.pl przez DECOPOLITAN Barbara Kolatowska z siedzibą w Mierzynie, ul. Wspólna 38A.
 2. Promocja – oferta sprzedaży produktów w obniżonej cenie zamieszczonych w podstronie (zakładce): „Promocje”.
 3. Kupony rabatowe – posiadają zamieszczone na kuponie „kody rabatowe” i są rozpowszechniane przez Sklep lub podmioty z nim współpracujące.
 4. Kody rabatowe – zamieszczone na kuponach rabatowych – aby otrzymać rabat należy podać kod w odpowiednim polu w trakcie składania zamówienia.

§ 2 Promocje

 1. Na stronach Sklepu Internetowego mogą znajdować się informacje o promocjach produktowych – obniżających cenę produktu o określoną kwotę lub procent i określonych każdorazowo na stronie danego produktu.
 2. Promocje produktowe są ważne w czasie ogłoszenia ceny promocyjnej na dany produkt w Sklepie Internetowym w zakładce (podstronie): „Promocje”. Po upływie okresu promocji i usunięcia produktów z podstrony „Promocje”, skorzystanie z promocji jest niemożliwe.

§ 3 Kupony (kody) rabatowe

 1. Klienci Sklepu Internetowego mogą skorzystać z kuponów (kodów) rabatowych otrzymanych od Sklepu lub podmiotów z nim współpracujących.
 2. Kupony (kody) rabatowe posiadają określony na kuponie okres ważności, w czasie którego klient może skorzystać z określonego na Kuponie rabatu. Po upływie ważności kuponu rabatowego skorzystanie z kuponu (kodu) rabatowego jest niemożliwe.

§ 4 Postanowienia ogólne

 1. Z promocji dostępnych na stronie Sklepu Internetowego oraz Kuponów (kodów) rabatowych mogą korzystać zarówno klienci zarejestrowanii (zalogowani) jak i niezarejestrowani (niezalogowani).
 2. Promocje nie łączą się z innymi promocjami Sklepu Internetowego, zniżkami oraz z Kuponami (kodami) rabatowymi, chyba że regulamin danej promocji będzie stanowił inaczej.
 3. Klient ma prawo wyboru skorzystania z korzystniejszej dla niego opcji – Promocji lub Kuponu (kodu) rabatowego.
 4. Produkty zakupione po cenach promocyjnych lub z wykorzystaniem kodów rabatowych podlegają standardowym zasadom sprzedaży i zwrotów określonych w Regulaminie Zakupów.
Bestsellery
Poduszka / puf z grubym splotem, szara
Poduszka / puf z grubym splotem, szara
219,00 zł
szt.
Poduszka 45x45, champagne
Poduszka 45x45, champagne
159,00 zł
szt.
Świeca król szachowy
Świeca król szachowy
39,00 zł
szt.
Świeca MONSTERA, zielona
Świeca MONSTERA, zielona
38,00 zł
szt.
Waza ceramiczna NIGATA
Waza ceramiczna NIGATA
59,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl